Derneğin Amacı ve Bu Amacı Gerçekleştirmek İçin Dernekçe Sürdürülecek Çalışma Konuları ve Biçimleri İle Faaliyet Alanı   Yurdumuzda  doğal afetlerde ve  arama  kurtarma gerektiren tüm olaylarda gönüllü olarak çalışmak bu bağlamda gönüllü olarak çalışan birey ve sivil toplum kuruluşlarının koordinasyonu sağlamak, Afet Bilinci ve İlkyardım Konularında çalışmalar Devamını oku..
ARAMA KURTARMA VE İNSANİ YARDIM TOPLUMA FAYDALI BİREYLER YEŞTİRMEK Devamını oku..
Derneğimize, Tüzükte yazılı amaçları benimseyen, yasal engeli bulunmayan, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip 18 yaşını bitirmiş profesyonel çevirmenler, redaktörler, çeviri alanlarında çalışan akademisyenler, çeviri işletmecileri üyelik başvurusunda bulunabilirler. Başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve gerekli belgeleri ekleyerek yapacakları başvuru Yönetim Kurulu'nun değerlendirmesinde başvuru sahibi üyelik koşullarına Devamını oku..
DERNEK AYDATIMIZ 2024 YILI İÇN AYLIK 100 TL OLARAK BELİRTİLMİŞTİR. DERNEK GİRİŞ ÜCRETİ KİMLİK KILIK KIYAFET KİŞİSEL EKİPMANLAR İÇİN ON BİN TÜRK LİRASI ÖDEME YAPMASI GERKMEKTEDİR. ÜYELİK SONLANMASI VEYA ÜYELİKTEN AYRILMA GİBİ DURUMLARDA DERNEK KIYAFETLERİNİN İADE EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR. Devamını oku..
ÖNCELİKLE E DEVLET ÜZERİNDEN DESTEK AFAD GÖNÜLÜSÜ OLMASI GEREK VE BURADAKİ 13 EGİTİMİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKİYOR VE EGİTİMLERİNİN TAMALANDIĞIN DA SERTİFİKA LARIYLA  BERABER DÜZCE99  A.K.E DERNEĞİNE BAŞVURMAK 1) DERNEK ÜYE KAYIT EVRAGI  2) ADLİ SİCİL KAYDI 3) İKAHMEDKAH ADRESİ  4) SAĞLIK RAPORU  5) ASKERLİK TERİS BELGESİ 6) VESİKALIK RESİM  7) ÖZ GEÇMİŞ  Devamını oku..

ÜYE GİRİŞİ